Iskolánk tanterve

Gimnáziumunk egyedisége abban áll, hogy a magyar oktatási rendszer szerves részeként, a Nemzeti Alaptanterv (NAT) követelményei szerint tanítunk, azonban angol tanítási nyelvű iskola vagyunk. (Magyar diákjaink a magyar irodalmat és nyelvtant természetesen magyar nyelven tanulják.) Végbizonyítványunk a Magyar Köztársaság által fémjelzett Érettségi Bizonyítvány, amely egyenes utat biztosít a magyar, államilag finanszírozott felsőoktatási intézmények felé és magas színvonalon felkészít az ottani sikeres helytállásra. A magyar érettségi emellett a világ bármely országában elismert dokumentum, amely nemcsak a középiskolai végzettséget igazolja, hanem minőségi garancia is.

Emellett a Nemzetközi érettségi (IB) Diploma Programjában (DP) is kínálunk eredményes képzést 2015 óta.