Szülői értekezlet és tanári fogadó órák - november 22. kedd (15.30-19.30)

A fogadó órákra időpontfoglalás szükséges. A menüsorban hétfőtől (nov 14.) jelenik meg a foglalási link egészen péntekig.

2022. november 8.

Kérelem mindennapos testnevelés részleges kiváltására sportegyesületi igazolással (délutáni sportkör)

Tisztelt Szülők!

A mindennapos testnevelés programjából két órára (délutáni sportkör) felmentés kérhető a sportegyesület igazolásával. Kérjük, nyomtassák ki a kérvényt és juttassák vissza a sportegyesület aláírásával.

2022. szeptember 2.

UPDATE! Ábrahám Minna világbajnok! Limában arany, Rómában bronzot úszott a 4x200 gyorsváltó tagjaként

Ábrahám Minna a perui junior világbajnokságon aranyat úszott (4X200m gyorsváltó). Vegyesúszásban: 400m ezüst!
A római Európa-bajnokságon a 4x200m gyorsváltó tagjaként harmadik lett.

2022. augusztus 24.

Adatvédelmi nyilatkozat fénykép honlapon történő megjelentetésére GDPR

Kedves Szülők és Diákok!
Szükségünk van beleegyező nyilatkozat beküldésére a honlapon történő fényképes megjelenésre. Kérjük a mellékelt nyilatkozatot letölteni- kitölteni- aláírni- elektronikusan visszaküldeni (fénykép, scan).
16 év alatt szülői hozzájárulás (aláírás) is szükséges

2022. augusztus 23.

UPDATED! Student Olimpics GOLD

Ábrahám Minna: GOLD in 200m medley - SILVER in 200m backstroke
Szeghalmi Nadin: FIFTH in 50m backstroke and 50m butterfly
Ábrahám Levente: FIFTH in 100m and 200m freestyle
CONGRATULATIONS!

2022. május 30.

Kizárólag a más gimnáziumokból, vagy külföldről jelentkező tanulók számára megynyílt a Központi Felvételi rendszer egyéni jelentkeztető oldala (KIFIR)

További információ az egyéni jelentkezésről és regisztráció:
Az általános iskolákban az osztályfőnökök végzik a jelentkeztetést!

2021. január 14.

A Nemzetközi Érettségi (IB) Diploma Programme sikeres elindításának évfordulóját ünnepeljük 2015-2020

2021. január 3.

Ismét dupla siker a Read, write and....perform versenyen!

Iskolánk két csapata részt vett a fővárosi Read, write and... perform angol versenyen, ahol 25 csapat mérte össze tudását angol nyelven.
Horváth Blanka, Ovcharuk Andrej és Vértes Bendegúz csapata az összesített eredmény alapján a második helyen végzett,
míg Horváth Liza, Chakrdi Hamida és Hu Haiyue csapata első helyezett lett.
Felkészítő tanár: Sebőkné Szabó Emőke

2019. december 16.